اطلاعات خرید آهن آلات

برخی اطلاعات عمومی خرید آهن آلات از انبارهای آهن آلات شیراز و دیگر شهرها

شرایط بارگیری و پرداخت آهن آلات :

۱٫ تسویه وزنی

با توجه به صدور پیش فاکتور های فروش و اختلاف وزن نهایی تحویل شده ملاک محاسبه نهایی در زمان تسویه حساب وزن باسکول مبدا می باشد که رسیدن آن توسط راننده به گیرنده تقدیم می گردد.

لازم به ذکر است در بارهای بیش از ۱۵ تن در صورت مغایرت باسکول خریدار تا ۸۰ کیلوگرم طبیعی ست و بیش  از آن را حتما با دفتر فروش در میان بگذارید.

۲٫ تیرآهن و میلگرد

شرایط بارگیری از کارخانه : چنانچه درخواست خریدار یک ظرفیت (۲۲ تن) از یک یا دو سایز باشد بصرفه است که از کارخانه بارگیری شود که تنها هزینه ی اضافه شده به آن هزینه ی حمل از کارخانه ی مربوطه تا مقصد مورد نظر می باشد.

▪     لازم به ذکر است در برخی کارخانه ها مانند کارخانه میلگرد شاهین بناب تا ۶ سایز نیز بارگیری می شود که در این صورت باید به وزن بندل های کارخانه دقت کرد به طور مثال در صورتی که بندل های کارخانه ۲ تنی ست نمی توان از یک سایز ۳ یا ۵ تن درخواست نمود.

هزینه های شبکه کردن و برش (در بنگاه): تماس بگیرید

هزینه شبکه کرن تیرآهن در بنگاه های شیراز :  تماس بگیرید

۳٫ لوله و پروفیل

بارگیری از کارخانه :بندل های کارخانه های لوله و پروفیل عموما بین ۱ تا ۲ تن می باشند و زیر ظرفیت (۲۲ تن) نیز بارگیری خواهند شد ودر بارگیری تعداد سایز درخواستی نیز محدودیتی ندارند(براساس موجودی های کارخانه ی مورد نظر )

بارگیری از بنگاه : چنانچه درخواست خریدار از چندین سایز و یا مقاطع مختلف باشد و مقدار آن زیر یک ظرفیت (۱۰ تن) باشد می بایست از بنگاه بارگیری شود که هزینه های اضافه شده به این حالت علاوه بر هزینه ی محل از بنگاه تا مقصد مورد نظر ،در بنگاه های تهران کیلویی – تا – تومان و حدود –  هزار تومان هزینه هر باسکول می باشد ودر اصفهان بسته به نوع مقاطع و بنگاه تا کیلویی – تومان متغیر می باشد و در شیراز نیز هزینه های بابت بنگاه داری دریافت نمی گردد، و بابت این هزینه ها در هنگام بارگیری به راننده رسید داده می شود و براساس این رسیدها از خریدار و تحویل گیرنده مبلغ فوق دریافت می گردد.

۴٫ محموله قابل حمل توسط انواع وسایل نقلیه

نوع ماشین عرض قابل بارگیری طول قابل بارگیری maxتناژ قابل بارگیری
پیکان وانت(مزدا) ۱٫۲ ۱٫۵ m ۱۰۰۰kg
خاور ۲٫۳ ۴ m ۵۰۰۰ kg
۹۱۱ ۲٫۰۵ ۴٫۸ m ۷۰۰۰ kg
تک ۲٫۳ ۶ m ۱۱۰۰۰ kg
ده چرخ ۲٫۴ ۷ m ۱۵۰۰۰ kg
تریلی ۲٫۵ ۱۳٫۶ m ۲۲۰۰۰ kg