حساب کاربری

یا

۳۸۰۱۶ ۰۷۱

قیمت روز میلگرد در بازار آهن شیراز

fa-poll-h لیست قیمت میلگرد در انبار شیراز
ناممحل تحویلواحـدقیمتعملیات
کلاف ساده 5/5 و 6/5 در شیرازشیرازکیلوگرم
28,700 تومان
خاموت فابریک با میلگرد 8 در شیرازشیرازکیلوگرم30,500 تومان کیلوگرم
میلگرد 8 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
29,800 تومان
میلگرد 18 الی 32 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
27,100 تومان
میلگرد 14 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
27,100 تومان
خاموت فابریک با میلگرد 10 در شیرازشیرازکیلوگرم 29,000 تومان
میلگرد 10 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
28,300 تومان
میلگرد 12 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
28,800 تومان
میلگرد 16 آجدار در شیرازشیرازکیلوگرم
27,100 تومان

توضیحات خرید میلگرد در شیراز آهن

قیمت میلگرد شیراز

– قیمت روز خاموت، میلگرد آجدار، کلاف حرارتی، و سیم قابل ارائه در شیراز آهن
  • بدلیل نزدیکی به استان فارس و شهر شیراز  و کاهش قیمت میلگرد بیشتر میلگردهای موجود در انبار آهن آلات شیراز از کارخانه های ابرکوه یزد، ذوب آهن اصفهان، فولاد بردسیر کرمان، فولاد سیرجان، فولاد پارس آرمان و کارخانه سپهر می باشد.

  •  

– در بخش مقالات و اخبار سایت و همچنین صفحه اینستاگرام آهن آلات پارسه شیراز (پارسه استیل) می توانید مقالات شناخت انواع میلگرد در انبار شیراز ، جداول وزنی میلگرد ها، جدول اشتال، گواهی های آنالیز شیمیایی و آزمایشگاه تست و کشش میلگرد ها و راهنمای آرم و علامت حک شده کارخانجات مختلف بر روی میلگرد شیراز و کارخانه ها و همچنین تفاوت میلگرد های A2 و A3 را مطالعه فرمایید.

– لازم بذکر است قیمت میلگرد در مرکز آهن شیراز بر مبنای فروش خرده در انبار شیراز و صرفا جهت اطلاع شما از سمت و سوی بازار ارایه گردیده است.

 

نحوه خرید میلگرد از شیراز آهن

راهنمای خرید آهن آلات در شیراز

– پس از دریافت درخواست شما همکاران فروش ما در پارسه استیل، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل و سایر جزئیات سفارش را در قالب پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد باربری دستور بارگیری را دریافت بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می نماید.

نکات خرید ار پارسه استیل

– مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت میلگرد شیراز آورده شده است.

– با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول یا در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با ما در تماس باشید.

– جهت خرید عمده یا ظرفیتی و اخذ تخفیفات با ما در تماس باشید. ضمنا انواع خدمات برش، خم، رزوه و غیره با بهترین کیفیت در شیراز انجام می‌شود. برای ثبت سفارش : 07138016 ، 09171209618
 

قیمت میلگرد در بازار آهن شیراز ٬ شیراز آهن٬ مرکز آهن شیراز | قیمت شیراز خاموت