جدول وزن تیرآهن در شیراز

جدول وزن تیرآهن شیراز

“جدول وزن تیرآهن در انبار شیراز”

  • تیرآهن یکی از مهمترین پروفیل‌ها در ساختمان سازی برای تحمل نیروهای برشی و لنگر خمشی است. با توجه حجم  بالای استفاده از تیرآهن در ساختمان حتی کوچکترین تغییر در قیمت تیرآهن موجب اختلاف زیاد در هزینه های ساخت خواهد شد. انتخاب مناسب چنین کالای مهمی تاثیر بسیار زیادی در بالانس هزینه ها و استحکام و در نهایت موفقیت پروژه خواهد داشت.
  •  انواع تیرآهن موجود در شیراز

    شناسایی انواع تیرآهن و وزن آن ها یکی از موارد مهم هنگام خرید می باشد. تیرآهن ها در انوع تیپ های IPE و INP و IPB و HEB و HEA تولید می شوند. کارخانه های تولید کننده، تیرآهن ها را بر اساس استانداردهای اروپا تولید می نمایند.

  • تیرآهن IPE پر کاربردترین نوع تیرآهن در ایران است. این نوع تیرآهن ضخامت جان کمتر و عرض بال بیشتر نسبت به تیرآهن نرمال می باشد. همچنین ضخامت بال در همه جا ثابت است. اما تیرآهن IPB به دلیل اینکه از بال های پهن تری نسبت به تیرآهن IPE برخوردار است، به تیرآهن هاش (هاش) معروف است.
  • تیرآهن ذوب آهن اصفهان از نظر وزن نسبت به متفرقه‌های داخلی سنگین‌تر و از کیفیت بالاتری برخوردار است و از جدول اشتال تبعیت می‌کند که این خصوصیات شامل تیرآهن‌های متفرقه که بیشتر جهت مهاربندی استفاده می شود، نمی‌باشد.
  • در لیست زیر وزن انواع تیرآهن های داخلی و خارجی اعم از IPB ,IPE , HEA , HEB موجود در انبار شیراز و کارخانه های داخلی را مشاهده می فرمایید.

– مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)، واحد، قیمت هر واحد و هم‌چنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی در لیست قیمت‌ها آورده شده است.

– در بخش مقالات و اخبار سایت و همچنین صفحه اینستاگرام آهن آلات پارسه شیراز (پارسه استیل) می توانید مقالات شناخت انواع تیرآهن در انبار شیراز ، جداول وزنی تیرآهن های IPE و هاش، جدول اشتال، گواهی های آنالیز شیمیایی و آزمایشگاه و طول و ابعاد و راهنمای آرم و علامت حک شده کارخانجات مختلف بر روی تیرآهن های موجود در شیراز و کارخانه ها و همچنین تفاوت تیرآهن ذوب آهن اصفهان و متفرقه را مطالعه فرمایید.

– با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با همکاران فروش پارسه استیل در تماس باشید: ۰۷۱۳۸۰۱۶ ، ۰۹۱۷۱۲۰۹۶۱۸

– در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و مشاوره در زمینه خرید و فروش، با ما در تماس باشید: ۰۷۱۳۸۰۱۶ ، ۰۹۱۷۱۲۰۹۶۱۸“وزن تیرآهن معمولی ( IPE )” “وزن هاش بال پهن ۱۲ متری” “وزن هاش سنگین عریض ( IPBU-HE-M )

ارسال دیدگاه